Göbek Eritme

Göbek Eritme

Göbek Eritme

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte güzel görünme ve göbekten kurtulma için herkes hummalı bir çalışmaya girişir .

Göbek Eritme için öncelikle hareketsiz yaşantıdan ve özellikle sürekli oturmaktan vazgeçmek gerekiyor.

 

Göbek eritmek egzersiz yapmadan maalesef pek mümkün değil. Kalorisi yüksek besinler, yağlı yiyecekler tüketerek de başarıya ulaşmanız pek mümkün görünmüyor.

 

Yağ yakıcı özelliği olan sarımsağı tüketmeniz, özellikle metabolizmanızı hareketlendirecek ve yağ yakmanız kolaylaşacaktır.

 

Yemeklerden önce mutlaka su içmeniz gerekli. Bu hem yaz ayları için su tüketim ihtiyacının artmış olmasından dolayı iyi bir alışkanlık halini alır hem de yemeklerden önce içtiğiniz su daha az yemek yemenizi sağlar.

 

Yeşil Çay tüketmek de yağ yakmak için kullanılan yöntemlerden birisi. Yeşil Çay’ı tüketirken içerisine birkaç damla limon sıkmak da yağ yakımını hızlandırır.

 

Karaciğerde yağlanma Göbek oluşmasının bir sebebi olabilir. Bunun için her sabah ılık bir suya yarım limon sıkarak içmeniz yine karaciğerinizi ve göbek yağlarınızın erimesini kolaylaştıracaktır.

 

Yemeklerden önce ılık bir bardak suya bir tatlı kaşığı sirke ekleyerek tüketmekte yağ yakımını hızlandıracağı gibi göbek eritme için önemli bir hamle olacaktır.

 

 

 

 

//istanbuldanhaberler.net/gobek-eritme/

Beğen & Paylaş
Facebook
Google+
//istanbuldanhaberler.net/gobek-eritme/

Bir cevap yazın

Paylaş - Takip Et